Kūno procedūros

Kūno procedūros

Aromaterapinis masažas su karštais lavos akmenimis

Rankomis  ir karštais lavos akmenimis atliekamas masažas, harmonizuoja teigiamos energijos tėkmę, atpalaiduoja raumenis, stimuliuoja imuninę sistemą, gerina nuotaiką. Rekomenduojamas jei: yra chroniški nugaros ir kaklo skausmai, nuolatinis stresas, sunku susikaupti ir kai šąla galūnės.

Trukmė 90 min. Kaina 54 €

Viso kūno masažas

Šis masažas gerai atpalaiduoja įsitempusius raumenis, naikina nuovargį, didina protinį ir fizinį darbingumą.

Trukmė 60 min. Kaina 41 €

Hemolimfodrenažinis masažas

Tai specialus viso kūno masažas, šalinantis toksinus ir skysčių perteklių iš audinių, gerinantis kraujotaką. Atliekant šį masažą gerėja ląstelių aprūpinimas krauju, deguonimi ir maisto medžiagomis, aktyvėja ląstelių atsinaujinimo procesai.

Trukmė 60 min. Kaina 41 €

Atpalaiduojantis kūno ir veido masažas su kvapiuoju aliejumi

Originali masažo metodika suteikia ypatingą sedatyvinį efektą, mažina išorinių raumenų įtampą. Rekomenduojama žmonėms, patiriantiems lėtinį nuovargį, varginamiems neaiškios kilmės galvos skausmų, stresų, esant mimikos raumenų hiperaktyvumui, pasirodžius ankstyviems senėjimo požymiams.

Trukmė 75 min. Kaina 45 €

Atpalaiduojantis nugaros masažas

Atpalaiduojamas nugaros masažas rekomenduojamas esant psichologinei įtampai, fiziniam nuovargiui, nemigai, padidėjus jautrumui.

Trukmė 30 min. Kaina 26 €

Galvos, kaklo ir pečių juostos masažas

Šis masažas pagerina kraujotaką, normalizuoja kraujospūdį, šalina emocinę įtampą, teikia žvalumo. Jau po pirmojo masažo akivaizdžiai sumažėja ar dingsta skausmai sprando srityje, pagerėja nuotaika. Ypač tinkamas dirbantiems sėdimą darbą.

Trukmė 30 min. Kaina 20 €

Pėdų refleksinis masažas

Kojos pade yra apie 70 000 nervų galūnių su trigeriniais taškais, kurių kiekvienas jų sujungtas su tam tikru organu ar kūno dalimi. Pėdų masažas yra nepakartojama terapija visam Jūsų kūnui, kurio metu sumažinamas stresas ir atpalaiduojamas visas kūnas.

Trukmė 40 min. Kaina 22 €

REIKI energetinė procedūra

REIKI – tai universalus, efektyvus, paprastas ir malonus metodas, padedantis atsipalaiduoti, nugalėti stresą, įtampą, kūno negalavimus. Energijos pagalba padidėja atsparumas ligoms, pagerėja darbingumas, bendra savijauta. REIKI energija ne gydo, bet padeda atsikratyti problemų, kilusių dėl netinkamos mitybos ir mastymo. Ši energija pakrauna energetinius centrus per kuriuos duodamas impulsas endokrininei ir nervų sistemoms.

Trukmė 45 min. Kaina €30

Nugaros, sprando ir kaklo masažas

Šalina nervinę įtampą, atpalaiduoja, mažina kraujo spaudimą, pakelia nuotaiką, pagerina bendrą savijautą. Rekomenduojamas žmonėms dirbantiems sėdimą darbą, ypač tiems, kurie ilgesnį laiką dirba kompiuteriu.

Trukmė 50 min. Kaina 35 €

Modeliuojantis masažas probleminėms kūno vietoms

Procedūros metu masažuojamos viso kūno probleminės vietos. Masažas padeda sustiprinti odos audinių tonusą, sumažinti celiulito požymius.

Trukmė 90 min. Kaina 50 €

Pilinguojantis masažas

Pilinguojantis masažas – tai bendras kūno masažas, atliekamas naudojant pilingą, kuris pašalina suragėjusį epidermio sluoksnį. Po masažo pastebėsite pokyčius – oda taps lygesnė, stangresnė bei gražesnė.

Trukmė 30 min. Kaina 25 €

Galite rinktis ir kitas Jums tinkamas procedūras, klauskite, mes Jums patarsime ir pakonsultuosime!