Grožio ir Spa centras Alka Palangoje

SPA kūno procedūros

NAUJIENA!

MEDER Beauty Science (Šveicarija) procedūros

Visos profesionalios kosmetikos MEDER Beauty Science linijos sukurtos taip, kad padėtų kiekvienai moteriai, bet tinka ir  vyrams išsaugoti natūraliai sveiką ir gražią odą.

  • Myo-Fix – neinvazinė mimikos raukšlių korekcija. Norint pakoreguoti mimikos raukšles, naudojami biologiškai aktyvūs neuromediatorius modeliuojantys peptidai, kurių yra Myo-Fix aktyvaus koncentrato ir kaukės sudėtyje.

Rezultatas: sumažėja mimikos raukšlių ryškumas, mimikos aktyvumas, pagerėja odos ir veido ovalą formuojančių audinių tonusas. Oda tampa elastingesnė, šviesesnė, išsilygina jos spalva ir tekstūra.

Tinkama, kai problema – mimikos raukšlės viršutinėje ir vidurinėje veido dalyse, nosies-lūpų kampo raukšlės bei raukšlės aplink lūpas.

 

  • Hidra – Fill – giluminio drėkinimo, padedančio atkurti odos drėgnumą ir barjerines savybes, programa. Drėgnumui atkurti naudojami biologiškai aktyvūs peptidai, traneksamo ir tiokto rūgštys, taip pat mukopolisacharidai (įvairaus molekulinio svorio natūrali hialurono rūgštis ir jūrų kilmės gliukurono rūgštis). Sudedamųjų dalių skvarba užtikrinama naudojant trijų etapų odos paruošimo protokolą MederBeautyScience.

Rezultatas:

  • Odos drėgnumo, stangrumo ir barjerinių savybių atkūrimas;
  • Smulkių raukšlelių išlyginimas, raminamasis poveikis ir atsparumo išoriniams dirgikliams stiprinimas;
  • Kraujagyslių tinklelio ryškumo mažinimas;
  • Pašviesinimo, odos spalvos ir tekstūros išlyginimo poveikis.

Problema: veido ir kaklo paviršinių ir gilių odos sluoksnių kserozė (sausmė) ir dehidracija, odos apsauginių savybių pažeidimas dėl traumavimų (atsistatymo laikotarpis po dermabrazijos, lazerinių ir kitų odos šveitimų, cheminių šveitimų ir t.t.), transepiderminės drėgmės netekimo padidėjimas dėl odos amžiaus pokyčių arba jos pažeidimo išoriniais veiksniais (perkaitus saulėje, rūkymas). Kuperozė, jautri ir sudirginta reaktyvi oda.

 

  • Arma-Lift – ideali neinvazinė procedūra, skirta užpildyti odą drėkinančiomis ir maitinančiomis medžiagomis, atkurti jos tonusą ir elastingumą.Procedūrų kursas ženkliai mažina esančias negilias raukšles ir stabdo naujų atsiradimą. Pažangios technologijos dėka yra veikiami sintezės procesai dermoje, dėl kurių stimuliuojama elastino ir kolageno gamyba ir mažėja raukšlių gylis ir matomumas. Oda tampa elastinga pridrėkinta, įgauna skaistumo. Epidermio augimo faktorius, esantis preparatų sudėtyje, didina gebėjimą atsistatyti ir dėl to Arma-Lift gali būti puikiai derinama su invazinėmis procedūromis.

Problema: gravitacinis apatinės ir vidurinės veido dalies nudribimas, suglebusi, dehidratuota oda.

Rezultatas: pagerėja odos tonusas ir stangrumas, išsilygina raukšlelės ir raukšlės, sumažėja nosies – lūpų kampo raukšlių ir raukšlių aplink lūpas gylis ir ryškumas bei gravitacinio veido nudribimo reiškiniai. Oda tampa elastingesnė, šviesesnė, išsilygina jos spalva ir tekstūra.

 

  • Lipo-Oval – nauja MederBeautyScience neinvazinė korekcijos programa. Norint sumažinti nepageidaujamų veido riebalų apimtis, naudojami aktyvieji lipolitikai, kurių yra Lipo-Oval aktyvaus koncentrato ir kaukės sudėtyje. Lipolitinių medžiagų įsisavinimas užtikrinamas naudojant unikalią trijų dalių odos paruošimo programą.

Problema: nepageidaujami veido riebalai, „dvigubas pagurklis“ gravitacinis apatinės ir vidurinės veido dalies nudribimas dėl antsvorio.

Rezultatas: sumažėja veido riebalų apimtys, veido bruožai tampa subtilesni, veido ovalo linija – tikslesnė, pagerėja odos ir veido ovalą formuojančių audinių tonusas. Oda tampa elastingesnė, šviesesnė, išsilygina jos spalva ir tekstūra.

 

Trukmė 60 min.

Kaina nuo €75 iki €65

Bleferoliftas – liftinguojantis, stangrinantis masažas akių zonai

Tai subtilus masažas apatiniam ir viršutiniam akių vokams, atstatantis apvaliojo akies raumens elastingumą, mažinantis patinimus. Tai unikalus veido masažas, kuris padeda atsikratyti kaktos raukšlių, „žasies kojelių“.

Tai maloni ir saugi alternatyva botulino bei hialurono rūgšties injekcijoms ar plastinei operacijai. Geriausias masažas jautrioms akims. Gerina regėjimą.

Trukmė 40 min. Kaina €26

„Nefertitės veidas“ – modeliuojantis masažas veidui ir kaklui

Šis masažas sustiprina ir tonizuoja veido raumenis atsakingus už gražų kaklą ir apatinio žandikaulio liniją, puikiai koreguoja dvigubą pagurklį, atstato veido ovalą, pakelia lūpų kampučius bei antakius. Tai tikrai veiksmingas deformuotų audinių atstatymas be chirurginio įsikišimo.

Trukmė 60 min. Kaina €39

Atpalaiduojantis veido masažas

Masažuojant veido raumenis geriau aprūpinami krauju poodiniai audinių sluoksniai, odos ląstelės geriau pasisavina reikiamą maitinamųjų medžiagų kiekį. Masažas padeda pašalinti įtampą, suaktyvina kraujotaką, limfos tekėjimą, suteikia ramybės būseną. Pamirškite įprastą veido priežiūros rutiną ir leiskite sau pasimėgauti rafinuota nepakartojama veido odos masažo technika rankomis.

Trukmė 30 min. Kaina €20

Riebios odos procedūra su COMODEX (Christina)

Po šios procedūros normalizuojasi riebalų gamyba, išnyksta kamedonai ir kiti bėrimo elementai, išsiplėtusios poros sumažėja, infiltratai ir dėmės išsisklaido, odos tekstūra ir spalva išsilygina. Po procedūros veidas išlieka estetiškai patrauklus.

Trukmė 60 min. Kaina €35

Limfodrenažinis veido masažas+drėkinanti arba modeliuojanti kaukė

Šia procedūra pasiekia iš karto pastebimą kosmetinį rezultatą todėl, kad masažo metu vyksta limfos ir veninio kraujo nutekėjimas, pašalinamas limfos perteklius. Odos būklė akivaizdžiai pagerėja, kraujotaka normalizuojasi, veido poodinis sluoksnis stangrėja ir pagerinamas deguonies įsisavinimas. Veidas atjaunėja ir įgauna sveiką švytėjimą, išsilygina paburkę paakiai, skruostai įgauna sveiką rausvumą.

Trukmė 60 min. Kaina €40